1. SaB Orli Choceň >
  2. Orlíci se na moravském ČBP umístili na šesté příčce

Orlíci se na moravském ČBP umístili na šesté příčce

Marie Hažlinská, 22.09. 2023 Aktuality

O víkendu 16.-17.9. odehrála kategorie U8 na domácí půdě turnaj o Český baseballový pohár. Celkem se v Orlím hnízdě sešlo 11 týmů, které svedly boje o co nejlepší umístění.

Našimi soupeři v základní skupině byli Nuclears Třebíč, Draci Brno, Cardion Hroši Brno a Hippos Brno. Základní skupinou prošli Orli pouze s jedinou výhrou, a tak je v neděli přesně v poledne čekal důležitý zápas s Olympií Blansko, kdy by výhra pro Orlíky znamenala boj o 5.-6. místo. Zápas byl napínavý od začátku až do konce, ale vyhrát může jen jeden, a výhru získali Orli.

V posledním zápase proti Drakům nám nebyla štěstěna nakloněna a tak Orlíci těsně prohráli 11:9, což je ale i tak skvělý výsledek a všem říká, že k výhře stačilo opravdu málo. Orlíci si tak z turnaje odnesli medaile za krásné 6. místo a motivaci do dalších tréninků na sobě pracovat.

Za Orli Choceň kategorii U8 reprezentovali: Sára Víchová, Matěj Kadrmas, Vojtěch Poledno, Pája Šutorka, Matěj Švestka, Pepík Pávek, Jenda Homuta, Michal Kwasniak, Filip Hažlinský a Viki Gerčáková.

Všem hráčům patří velká pochvala. Dobrá práce, Orlíci!

Velké díky patří i našim fanouškům. DÍKY ZA SUPER FANOUŠKOVSKOU ZÁKLADNU!

Starší články