1. SaB Orli Choceň >
  2. First Cup 2024 - "Raz, dva, tři, Orlowayni"

First Cup 2024 - "Raz, dva, tři, Orlowayni"

Marie Hažlinská, 27.06. 2024 Aktuality

Po úspěšné kvalifikaci na Stříbrném FC v Liberci se naši 4 Orlíci o uplynulém víkendu zúčastnili spolu s Waynes Pardubice, za které naši hráči hráli, největšího turnaje dětí do 8 let (Orlíci – Fík, Dorka, Fíďa a Vikča). I přesto, že "OrloWayni" měli pouze jeden společný trénink před Stříbrňákem a do FC se už nesešli, celý turnaj hráli vyrovnaně, a ten, kdo nevěděl, že jde o dva spojené týmy, nic nepoznal. Děti si skvěle padly a fungovaly jako jeden tým.

Hned základní skupina byla pro naše hráče trochu oříšek, museli se utkat s vítěznými Eagles Praha, třetími Nuclears Třebíč a Sokol Hluboká. Po odehrané základní skupině si tak připsali jednu výhru nad Sokol Hluboká a dvě prohry.

Série následujících zápasů vyústila v nedělní boj o 9. místo, opět s Hlubokou. Tentokrát ale naše obrana nestačila na silnou trojici po sobě jdoucích pálkařů, kteří nám dlouhými odpaly přepálili hráče v zadním poli a připsali se tak rozhodující body pro svůj tým. Výsledek zápasu 7:10 a konečné umístění ORLOWAYNŮ na turnaji - 10. místo.

Děkujeme Waynům za spolupráci a věřím, že děti navázaly přátelství, které s nimi bude růst napříč věkovými kategoriemi, rodičovskému fanklubu za podporu a organizátorům za skvělý turnaj, ze kterého si děti odnášejí spoustu krásných zážitků.

Starší články