O víkendu 18.-19.4.2026 naše žákyně absolvovali první turnaj sezony, který se konal na hřišti Pasos Pardubice.
Pro holky se jednalo o první turnaj v této kategorii po roční odmlce. Jádro týmu tvoří holky ročníku 2014 doplněné mladšími děvčaty z baseballu. Pro všechny zúčastněné se jednalo o první zkušenost se softballem, ale holky se s tím porvaly statečně a hlavně hrály jako TÝM.
Turnaje se zúčastnilo 6 družtev. Postupně se holky utkaly v sobotu se soupeřkami z Falcons a Pasos, bohužel i přes statečný výkon oba zápasy skončily prohrou, ale ne nijak výraznou. V neděli se pak utkaly s týmem Hippos Havl. Brod (utkání skončilo výhrou), kdy druhé utkání nebylo odehráno z důvodu deště.
Kompletní výčet zápasů:
SaB Orli Choceň - Pasos Pardubice 6:9
SaB Orli Choceň - Falcons Softball Hradec Králové 2:7
SaB Orli Choceň - Hroši Havlíčkův Brod 9:6
SaB Orli Choceň - Hroši Havlíčkův Brod - zrušeno z důvodu deště
Odkaz na údaje k turnaji z webu softball.cz: >> ZDE << .



