1. SaB Orli Choceň >
  2. Orli U11 odstartovali sezónu bodovou přestřelkou

Orli U11 odstartovali sezónu bodovou přestřelkou

Dana Beskydová, 21.04. 2026 Aktuality

Mladí Orli z kategorie U11 zahájili regionální přebor dvojzápasem na domácí půdě. Na hřišti v Orlím hnízdě se postavili proti již tradičním soupeřům Patriots Liberec, přesto však v nezvyklé pozici.
 
Hráči si poprvé vyzkoušeli, jaké je to házet na protihráče, poprvé čelili s pálkou v ruce nadhozům soupeře a celkově naostro "ochutnali" kouzlo velkého baseballu.
 
Orlíci se s novou situací na herní ploše slušně popasovali a zápasy ukončili jednou remízou 17:17 a jednou výhrou 20:15.
 
Za Orly reprezentovali: Klárka Fikejzová, Norbu, Vojta Poledno, Máťa Kadrmas, Šíma Beskyd, Jenda Homuta, Jéňa Záruba, Pepíno Pávek, Pája Šutorka a posily z U10 Viki Gerčáková a Fíďa Hažlinský.
 
 
 
 
 
 
Starší články