Mladí Orli z kategorie U11 zahájili regionální přebor dvojzápasem na domácí půdě. Na hřišti v Orlím hnízdě se postavili proti již tradičním soupeřům Patriots Liberec, přesto však v nezvyklé pozici.
Hráči si poprvé vyzkoušeli, jaké je to házet na protihráče, poprvé čelili s pálkou v ruce nadhozům soupeře a celkově naostro "ochutnali" kouzlo velkého baseballu.
Orlíci se s novou situací na herní ploše slušně popasovali a zápasy ukončili jednou remízou 17:17 a jednou výhrou 20:15.
Za Orly reprezentovali: Klárka Fikejzová, Norbu, Vojta Poledno, Máťa Kadrmas, Šíma Beskyd, Jenda Homuta, Jéňa Záruba, Pepíno Pávek, Pája Šutorka a posily z U10 Viki Gerčáková a Fíďa Hažlinský.




