Regionální přebor v rámci kategorie U11 pokračoval v podhůří Krkonoš, kde byla na programu dvě utkání s Rytíři Trutnov.
Oba zápasy nabídly atraktivní podívanou, v níž jsme zaznamenali pěkné, ale i méně povedené zákroky v obraně, kvalitní nadhozy i skvělé útočné a tvrdé odpaly. Orlíci měli další možnost posbírat cenné zkušenosti do dalších kol regionálního přeboru. Čerpat z nich budou mít znovu šanci v neděli 3.5. před domácím publikem, tedy v Orlím hnízdě.
Orli vybojovali dvě výhry 12:1 a 16:8.
Za tým bojovali: Sári Víchová, Oli Pažinová, Klárka Fikejzová, Pája Autorka, Pepino Pávek, Vojta Poledno, Šíma Beskyd, Norbu, Jéňa Záruba, Máťa Kadrmas a Jenda Homuta.
Děkujeme za fajn sportovní zážitek.