O víkendu naše kadetky absolvovaly první turnaj sezony, který se konal na hřišti Falcons Hradec Králové. Polovina týmu je nově doplňována děvčaty z týmu žákyň, tudíž s touto kategorií nemají žádné zkušenosti. Ale v tomto jim hodně pomohly starší a zkušenější hráčky, takže věkový rozdíl nebyl při hře patrný.
Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, tzn. děvčata odehrála 4 zápasy. Postupně se holky utkaly v sobotu se soupeřkami z Panthers Wroclaw a HSM Trutnov. V neděli pak s týmy Hippos Havl. Brod a Falcons. Oba sobotní zápasy se holkám povedlo vyhrát. V neděli bohužel přišly dvě prohry a jedno nepříjemné zranění, které naštěstí skončilo „jen“ silnou naraženinou.
Výsledkově tedy turnaj dopadl nad očekávání, ale co je nejdůležitější – holky ukázaly, že jsou jeden tým.

