O víkendu naše kadetky absolvovaly druhý turnaj sezony, který se konal na hřišti HSM Trutnov.
Turnaje se zúčastnila 4 družstva, ale i tak holky čekaly 4 zápasy. Postupně se utkaly v sobotu se soupeřkami z Hippos Havl. Brod a HSM Trutnov. Oba zápasy skončily našimi výhrami.
V neděli pak následovaly 2 zápasy s hradeckými Falcons. První byl o umístění ve skupině. Ten jsme využili pro vyzkoušení holek na postech, na kterých běžně nehrají. I přes prohru byl výkon holek velmi dobrý.
Druhý zápas a zároveň poslední na turnaji byl o konečné umístění. V něm holky předvedly výbornou týmovou hru, když nadhoz byl podpořen téměř bezchybnou hrou v poli. Výhra 5:2 znamenala celkové první místo v turnaji. Holkám patří velká gratulace k vítězství a výkonům.


