>

2. kolo T-Ball U8 v Orlím hnízdě

, 09.05. 2019 Aktuality

Jak již název napovídá, tak ve středu 8.5. se odehrálo v choceňském Orlím hnízdě druhé kolo T-ballového turnaje pro kategorii U8. Zúčastnili se ho Rytíři Trutnov, Blesk Jablonec, Pasos Pardubice, Waynes World Pardubice a chybět nemohli ani domácí Orli Choceň.

Turnaj se hrál na dvou hřištích každý s každým, takže si každý tým mohl poměřit síly se všemi ostatními soupeři a zahrát si na obou hřištích. Počasí vyšlo báječně a až na mírný vítr to bylo ideální baseballové počasí. Celý turnaj proběhl ve velice přátelském duchu. Děti hrály s nadšením a předváděly opravdu hezký baseball. V obraně byla k vidění několikrát double play, nechyběly ani outy na domácí metě a v útoku padl hned několikrát inside park homerun. Prostě baseball jak má být.

Nejúspěšněji prošli turnajem domácí Orli, kteří ani jednou nezaváhali a opanovali všechna vzájemná utkání. Druhé místo brali pardubičtí Pasos, kteří klopýtli právě jen s domácími Orli. Třetí místo si odvezli do Jablonce Blesci, kteří dokázali porazit Rytíře a Waynes Pardubice. Čtvrtou příčku obsadili Rytíři, kteří porazili ve vzájemném duelu Waynes a tím se dostali v celkovém pořádí právě před zmiňované Waynes World Pardubice.

Nutno ale říci, že zejména Waynes, ale i Rytíři přijeli s opravdu mladými celky a pevně věřím, že jejich mladé pušky v budoucnu protihráčům pěkně zatopí.

Nezbývá než si přát, aby i poslední kolo regionálních U8, které bude po prázdninách hostit Krtkova arena v Pardubicích, proběhne stejně hladce. Počasí snad výjde stejně dobré a hráči předvedou na konci sezóny ještě lepší herní výkony než v odehraných dvou kolech.

Hřiště A

 

Hřiště B

 

Pořadí

domácí

hosté

výsldek

 

domácí

hosté

výsldek

 

1.místo

Orli

4W

Orli

Waynes

13:12

 

Rytíři

Pasos

6:14

 

2. místo

Pasos

3W, 1L

Waynes

Rytíři

14:18

 

Blesk

Orli

13:19

 

3. místo

Blesk

2W, 2L

Pasos

Blesk

15:13

 

 Waynes

 Pasos

 11:20  

4. místo

Rytíři

1W, 3L

Orli

Rytíři

17:07

 

Pasos

Orli

10:18

 

5. místo

Waynes

4L

Blesk

Waynes

20:5

 

 

 

         

Rytíři

Blesk

6:7

 

 

 

 

       
Starší články