>

MSL - Městská Slowpitchová Liga Choceň

Lukáš Bříza, 30.10. 2020 Aktuality

Vždy jednou za rok se v Chocni zastaví na pár dní čas. Vždy na konci srpna se nejen sportovní veřejnost sjede na baseballové a softballové hřiště k místnímu svátku v podobě tradičního choceňského turnaje Slowpitch.

Po rocích přání získá tento svátek svého, řekněmě sourozence přes koleno... Od příštího roku se u nás rozjede městská liga ve slowpitchi. Brzy vše spustíme a budeme vás informovat!

Zatím Vám k lize řekneme, že...

Městská slowpitchová liga Choceň (MSL) bude dlouhodobě hraná soutěž mezi místními registrovanými týmy. Vymezeným hracím obdobím budou měsíce květen, červen a září v podvečer všedních dní.

Zúčastněné týmy během sezóny budou hrát o titul „Mistr Chocně“ a o Putovní pohár.

Organizační struktura ligy bude uzavřená a neumožní registraci vlastních složených týmů. Naopak bude MSL zcela otevřena jedincům, kteří se budou moci naprosto volně registrovat a hrát. Výsledkem tohoto systému bude eliminace „polo profesionálních“ týmu, které se nedokáží do prostředí MSL vmísit. Startovní čára bude pro všechny nastavena stejně. Jediným způsobem, jak se k hraní dostat bude přihlásit se jako jednotlivec. Každému přihlášenému hráči bude zcela náhodně vylosován tým, ke kterému bude následně přiřazen. Nemusíte tedy sami organizačně řešit zakládání týmu, ale stačí čistě vaše osobní motivace se přihlásit.

TAK SE PŘIPRAVTE!

msl.slowpitch.cz

Soutěž je pořádána klubem SaB Orli Choceň z.s., v jehož areálu se také hraje. Organizační činnost zajišťuje Výkonná komise MSL. Městská slowpitchová liga Choceň se řídí vlastním Sportovně herním řádem.

Starší články