>

INBETWEEN a jeho budoucnost

Pavel Podhájecký, 22.02. 2021 Aktuality

Současná nelehká situace (bez amatérského sportu) rozhodně nepřidává ke zdravému sportovnímu duchu, nicméně i v této době se stále něco děje. V minulém roce jste jistě zaregistrovali iniciativu bratří Ondráčkových z Brna, kteří rozjeli projekt INBETWEEN - první celovečerní dokument, který má zmapovat úspěchy seniorského národního týmu. V jaké fázi se tento unikátní projekt nachází a kdy se můžeme těšit na PREMIÉRU V CHOCNI?

 

Díky crowdfundingové kampani na HITHITu, která proběhla v loňském roce na jaře a to v poněkud složité situaci, během první vlny restrikcí proti pandemii. I přesto všechno se nakonec podařilo vybrat cílovou částku 600 tis. Kč, dokonce došlo i na mírné navýšení, což jistě přispěje k zlepšení výsledného snímku. I my jsme se do kampaně zapojili a nakonec jako vůbec první klub (mimo baseballové "bašty" - Praha, Brno a Ostrava) jsme na zájem našich fanoušků zajistili PREMIÉRU dokumentu do Chocně, která by měla proběhnou v Kině MÁJ. Bohužel velkou trhlinou se stalo to, že byl z důvodu celosvětové pandemické krize, zrušen (resp. prozatím odložen) kvalifikační turnaj pro World Baseball Classic, jež měl být hlavní akcí pro dokument.

O aktuální situaci a budoucnosti dokumentu INBETWEEN si můžete poslechnout v podcastu České baseballové asociace: "ON DECK" by Baseball Czech

 

Jako klub rozhodně stále stojíme za tvůrci a přejeme, aby se dílo dokonalo a my mohli v Chocni přivítat celý štáb a hlavně tento unikátní dokument.

Starší články