1. SaB Orli Choceň >
  2. Druhá výhra Orlíků U7

Druhá výhra Orlíků U7

Vendula Drábková, 15.06. 2021 Aktuality

V neděli 13.6. to na hřišti u Orlů v Chocni žilo. Konal se zde „turnaj“ kategorie U7. Bohužel dorazili pouze Waynes z Pardubic. Rytíři z Trutnova se tentokrát omluvili. Malým Orlíkům to ale nevadilo, i tak se dalo dívat na pěkný dětský baseball.

Po předchozím úspěchu na turnaji v Pardubicích byla sestava jasná. Na kruh nastoupil opět Miky Morávek. Po překonání počáteční nervozity byl jako zeď, nepustil žádný míček a udělat mnoho perfektních autů. Na spojce ho jistila baseballová stálice Verča Jirufová. I té se podařilo zahrát jasné auty. Na dvojce se objevila Nikolka Bělohlávková. Ještě v předchozí sezóně to vypadalo, že se dá spíše na kariéru tanečnice. Letos ale podává neuvěřitelné výkony, má výborný přehled o hře a i auty umí zahrát. Na jedničce jsme mohli vidět Máťu Vychytila. Zářilo z něho odhodlání postavit se soupeřům a veliká radost ze hry. Na trojce pro tento turnaj nastoupil nováček, Máťa Kadrmas. Podařilo se mu zastavit několik odpalů, měl super přehled o hře. Zadní pole jistil Jenda Vychytil a Pája Šutorka. Kluci se snažili rychle zastavit všechny odpaly, které prošly až k nim a zastavit hru. Na catcherovi si zahrál Jenda Homuta. Z každého faulballu se úpěnlivě snažil zahrát aut na jedna.

Díky velkému odhodlání a snaze Orlíků se můžeme opět těšit ze zlatého poháru. Ten získali dvěma výhrami, 15:2 a 10:1. Tým Waynů ale odvedl také moc pěkný výkon, stříbrný pohár jim patří oprávněně.

Velké poděkování patří kiosku u Kudláčků, kteří připravili pro Orlíky super překvapení – vítěznou oslavu se šampaňským.

Pevně věříme, že dalším malým Orlíkům se podaří přes léto potrénovat a podívají se na podzimní turnaj do Trutnova :)

Trenéři U7

 

Starší články