>

Brigáda a ukončení sezony 2021

Petr Novotný, 07.10. 2021 Aktuality

Tuto sobotu 2.10.2021 to v Orlím hnízdě žilo jako v mraveništi. Již od rána zde pilně pracovali dospělí z řad rodičů, z řad členů klubu a v rozumné míře i z řad dětí. Sobotní dopoledne bylo ve znamení velké brigády a úklidu areálu. Přibližně padesát brigádníků po celé dopoledne a v několika partách odvádělo chvályhodnou činnost. Jsme velice potěšeni, že se podařilo realizovat i takové činnosti, které v plánu nebyly ???? Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli nebo se jinak zasadili o odvedenou práci.

     

     

     

Následovala další část dne, která již byla ve znamení mnohem zábavnějším, a to ukončení sezony. Nejprve došlo ke krátkému shrnutí uplynulé sezony a poté k ocenění sportovců z řad jednotlivých kategorií. Dále bylo sehráno utkání se zapojením dětí i rodičů na jednom hřišti, které mělo pouze vítěze a žádné poražené. Po celé odpoledne byly k dispozici nafukovací atrakce pro děti.

         

Bylo nám potěšením připravit pro všechny z naší velké orlí rodiny zábavné odpoledne a vytvořit tak místo, kde zábavu naleznou všichni přítomní nebo celé rodiny.

 

Děkujeme a je nám ctí, že jste součástí našeho týmu

Vaši Orli

Starší články