1. SaB Orli Choceň >
  2. Brigáda a ukončení sezóny 2022

Brigáda a ukončení sezóny 2022

Novotný P., 17.10. 2022 Aktuality

Tuto sobotu, 15.října 2022, proběhlo ukončení letošní sezony. Vzhledem k nepřízni počasí proběhla již ráno redukce části programu. Dopolední část byla zaměřena nejen na klasické zazimování areálu (např. úklid a uklizení paddingu), ale také na větší úkony. Těch se povedlo hned několik: obnova pálkařských boxů a nadhazovacího kopce na velkém hřišti, větší úpravy povrchu v tunelu a bull-penu.

Děkujeme všem, kteří jakoukoliv měrou přispěli ke zdárně odvedené práci.

Jako při každé práci bylo nezbytné zajistit pitný režim a stravu. Nealkoholický pitný režim a dostatek stravy byl na místě připraven pro hladové a žíznivé brigádníky a členy klubu. Na dopolední brigádu průběžně navazovala další část programu, která byla již více méně zaměřena na odměny. První velkou odměnou byl oběd. Další odměny byly předávány při vyhlášení nejužitečnějších hráčů a skokanů roku jednotlivých kategorií. Řady skokanů byly poté zásadně rozšířeny po instalaci nafukovacích hradů... :) V průběhu odpoledne byly k dispozici další atrakce pro zábavu malých i velkých.

Vzhledem k vysoké pracovní morálce se i v chladném počasí podařilo odvést obrovský kus práce. Je naším potěšením, že se na brigádě sešlo tolik práce chtivých. Připravujeme pro vás všechny malé překvapení, které bude zveřejněno v průběhu zimy.

Děkujeme, že jste součástí našeho týmu!
Vaši Orli

Starší články