1. SaB Orli Choceň >
  2. Halový turnaj U9

Halový turnaj U9

Vendula Drábková, 20.03. 2023 Aktuality

V neděli 19. 3. 2023 proběhl na domácí půdě v hale ZŠ Sv. Čecha turnaj kategorie U9. Orli celou zimu poctivě trénovali, někteří chodili na tréninky až 3x týdně. Před začátkem sezóny se proto rozhodli své nabyté zkušenosti prověřit proti týmům Patriots Liberec a Rytíři Trutnov.

Během halového turnaje si každý tým zahrál 4 zápasy. A rozhodně bylo na co se dívat. Některé akce již připomínaly opravdový baseball. V této kategorii už hráči nemají během odpalovaní k dispozici pro záchranu stativ, hrají pouze z nadhozu od trenéra. Přesto se většině hráčům podařilo vždy odpálit, některé odpaly byly opravdu luxusní, Miky si dokonce odpálil svůj první halový homerun! Orli si během každého zápasu vyzkoušeli jiný post, přesto se skvěle v poli orientovali a věděli, co mají hrát. Nicméně nás během sezóny čeká ještě hodně práce, stále je co zlepšovat a na čem makat. Nedostatky byly vidět i v běhu po metách.

Orlům se baseballová neděle opravdu vydařila. Všechny čtyři zápasy vyhráli a patří jim velká gratulace! Je však nutné podotknout, že jak Patriots, tak Rytíři doplňovali soupisku mladšími hráči, dokonce i z kategorie U7.

Příští sobotu můžete na dálku Orlům fandit v Hrotovicích, kde na ně čekají další, možná i zkušenější, soupeři.

Orli skvěle reprezentovali: Jenda Vychytil, Máťa Vychytil, Miky Morávek, Tom Kajzrlík, Jindra Dušek, Verča Jirufová, Nikča Bělohlávková, Sára Příhodová, Eliška Příhodová, Máťa Kadrmas (pomocník z U8).

Za trenéry U9

Vendula

Starší články