1. SaB Orli Choceň >
  2. ŽÁCI U11

Winter Cup U11

Petr Zeman, 09.03. 2020 Aktuality

7.3.2020 proběhl v Chocni turnaj Winter Cup pro hráčskou kategorii U11. Zúčastnily se ho 4 celky. Klackaři Kostelec n. O., Patriots Liberec, Vlaštovky Sadská a domácí Orli Choceň.

Celkem se odehrálo šest hodinových zápasů systémem každý s každým, takže děti měly čisté tři hodiny hraní.

V prvním zápase proti sobě nastoupili „sousedi“ Orli Choceň a Klackaři Kostelec. Zápas to byl pohledný a vyrovnaný, kdy před dohrávkou bylo skóre o jen bod či dva pro Klackaře. V dohrávce se Orlům podařilo zabrat a přehráli soupeře 13:10.

V druhém zápase se postavil tým Vlaštovek ze Sadské proti Patriotům, kteří sebou přivezli dobře připravený tým a Vlaštovky přehráli výrazně 23:0.

Třetí zápas hráli Patrioti proti Orlům. První směna byla pro Orly nadějná, kde zahráli tři auty ze tří pálkařů a dali v útoku svůj jediný bod v zápase, zbytek zápasu už, ale tahali za kratší konec lana. Patrioti v každé směně přidávali pár bodů až do závěrečného výsledku 15:1 pro Patrioty.

Zápas číslo čtyři hráli Klackaři proti Vlaštovkám. Zápas ovládli Klackaři, kdy nepřipustili žádné drama a zvítězili 19:1.

Zápas číslo pět hrály opět Vlaštovky Sadská, tentokrát s domácími Orly. Ani tentokrát nedokázaly Vlaštovky soupeře výrazněji potrápit a zápas skončil 16:1 pro domácí Orly.

V posledním zápase si to rozdali Patrioti a Klackaři. Minimálně do půlky zápasu to bylo opět krásně vyrovnané utkání s množstvím kvalitních odpalů i obranných zákroků, ale druhou půlku již byli přesvědčivější Patrioti a dovedli utkání do vítězného konce 22:10.

Konečné pořadí:

  1. místo - Patriots Liberec
  2. místo - Orli Choceň
  3. místo - Klackaři Kostelec
  4. místo - Vlaštovky Sadská