1. SaB Orli Choceň >
  2. PŘÍPRAVKA U7

SaB Orli Choceň

Orlíci U7 na Rhinos Winter Games

Vendula Drábková, 01.03. 2022 Aktuality

V neděli 27. 2. 2022 vyrazili Orlíci na velký halový turnaj do Prahy. Téměř pro všechny hráče to byla premiéra na halovém turnaji, někteří Orlíci hráli vůbec poprvé. Na výsledcích však byla znát kvalitní halová příprava pod vedením trenérek Marušky a Bohunky.

 

Orlíci nejprve nastoupili ve skupině proti Miners Kladno, SaBaT Praha a Eagles Green z Prahy. Díky dvěma výhrám (nad Miners 7:3, nad SaBaTem dokonce 15:3) postupovali ze skupiny z druhého místa. Prohráli pouze s Eagles Green 6:8. Už tento výsledek byl velkým úspěchem.

Orlíci si po zápasech ve skupině dali hodinovou pauzu, oběd, zablbli si na prolézačkách vedle haly a nastoupili do dalších zápasů s velkým nasazením. Čekal je zápas proti baseballistům z Hluboké nad Vltavou, o kterých se ví, že to jsou velice kvalitní hráči. Orli se však nenechali zastrašit a předvedli další super výhru s výsledkem 12:4. Čekalo je tedy velké finále!

Do finále Orlíci nastoupili opět proti hráčům z Eagles Green. Do hry vložili zbytek svých sil. Nicméně velké teplo, které v hale panovalo, únava po odehraných zápasech a silný soupeř, byli pro Orlíky nepřekonatelnými překážkami.

Druhé místo a stříbrné medaile jsou však obrovským úspěchem, za který patří nejmladším Orlům veliký potlesk.

Na turnaji Orli reprezentovali Máťa Kadrmas (jednoznačně nejlepší hráč!), Olivka Pažinová, Klárka Fikejzová, Vojta Poledno, Šimon Fikejz, Šimon Beskyd a Sára Víchová.

Děkujeme fanouškům z řad rodičů, sourozenců i kamarádů a Rhinos Praha za organizaci turnaje.

 Za trenéry U7 Vendula