1. SaB Orli Choceň >
  2. Jarní brigáda je za námi, je čas vyběhnout na hřiště

Jarní brigáda je za námi, je čas vyběhnout na hřiště

Martin Urbánek, 27.03. 2024 Aktuality

Předsezónní brigáda se opět povedla. Ačkoliv to v neděli 24. března v 9 hodin ráno vypadalo na skromnější účast, o půl hodiny později už byl areál plný pracantů. Kdo přišel ještě o něco později, už pro něho, s trochou nadsázky, pomalu nebyla práce.

Tradiční soupis věcí rozdělených do kategorií nesl i dělení dílčích úkolů s prioritním označením 1, 2 nebo 3. Povedlo se odbavit práci kompletně z priorit 1 a 2, což je opravdu výborný počin.

Asi netřeba vypisovat úkol po úkolu, ale povedlo se vše podstatné od klubovny, kanceláře, přes šatny, prostor pod tribunami, veškeré věci kolem hřiště, ať už sestavení klece, pověšení tunelu a spoustu dalších menších, ale neméně důležitých věcí.

Všem byl k dispozici kiosek s občerstvením. Padla spousta bezinky, něco málo piv, a protože bylo trochu chladněji, došlo i na čaje a kafe. Nechyběly i tradiční párky v rohlíku a klobásy.

Každému, kdo dorazil a přiložil ruku k dílu, patří velké díky. Věříme, že se na hřišti opět brzy uvidíme, tentokrát při hře v rolích hráčů a diváků.

S&B Orli Choceň

Starší články