>

Předsezónní brigáda

, 26.03. 2022 Aktuality

Vážení členové klubu,

dnes, v sobotu 26.3.2022, proběhla v našem areálu tradiční předsezónní brigáda. Brigáda nutná k odzimování areálu, přípravě hřišt k tréninkům a zápasům a k provedení dalších nezbytných prácí.

Díky dobrému počasí, hojné účasti a vysoké pracovní morálce se odvedl opravdový kus práce. Výčet provedených prací by byl hodně dlouhý, namátkou tedy zmiňme jen úpravu antukových povrchů, úprava backstop (pověšení modrých padding), úklid klubovny, oprava a natření konstrukcí střídaček, realizace systému pro HR plot malého hriště, úklid pod tribunou, rozmístění screenů, pověšení sítě v pálkařském tunelu, postavení velkého stanu, sestavení laviček a stolů a mnohé další.

V rámci brigády se podařilo také vyčistit část náhonu od nepořádku v místech od volejbalových kurtů, podél koupaliště a baseballového hřiště v rámci akce Ukliďme Česko.

Všem zúčastněným moc děkujeme za jejich pomoc. Přestože veškeré práce děláme především pro sebe, případně pro naše děti, nepovažujeme žádnou pomoc za samozřejmou. Za odvedenou práci Vám jsme vděčni a tešíme se na další, již sportovní, setkání v našem krásném areálu.

Děkujeme!
SaB Orli Choceň

 

Starší články